Kadıköy Baxi Klima Servisi

Kadıköy Baxi klima servisi müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça hassas olarak, bilinçli ve duyarlı bir şekilde çalışmaktadır. Baxi klima kullanıcısı müşterilerimizin iş teslimatı sonrası memnuniyetleri, kazandığımız güven ve sizlerden aldığımız takdirler bizim için çok önem ifade etmekte ve referans sağlamaktadır. Kadıköy Baxi klima servisi klima teknolojisini ve kalitesini yakından takip ederek, modern teknoloji günümüz Baxi klima teknik hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmakta ve Baxi klima alanındaki yenilikçi hizmetleri ile de aktif olarak en sağlıklı en hızlı teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Alanlarında eğitimli, azimli ve dinamik gücünü artıran servisimiz, bölgemizde eksikliği oldukça hissedilen klima arızalarının çözümünde çalışmaktadır. İşgücümüzü eğitip kalifiye hale getirerek sizlere daha iyi bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Baxi klima teknik Servis olarak zirveye her geçen gün daha çok ilerlemekteyiz.

Kadıköy Baxi klima servisi talep ve isteklerinizin doğrultusunda çalışarak en sağlam hizmetleri kalıcı bir özellikte sizlere sunmaktadır. Çağrı merkezi hattımızı arayarak, Baxi klimanız için bulunduğunuz hizmet taleplerinizi detaylı olarak değerlendirip, uzman teknik ekibimiz tarafından Baxi klimanız yerinde, profesyonel bir çalışma ile kaliteli bir hizmete tabi tutularak en iyi Baxi klima hizmeti alır.

Kadıköy Baxi klima servisi Baxi klimanızın ihtiyacı olan her türlü teknik arızada tamir işlemlerini ve Baxi klimanız için bakım çalışmasını, ayrıca da montaj hizmetlerini kısa sürede ve profesyonellik ile en iyi şekilde yerine getirmektedir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.