İdealtepem Baxi Klima Servisi

İdealtepe Baxi klima servisi yedi gün yirmi dört saat Baxi klima kullanıcılarının teknik servis hizmetlerini en üst düzeyde vererek gerçek bir Baxi klima hizmeti sağlamaktadır. Baxi klima servisimizin çağrı merkezimizi her türlü, tamir montaj, bakım, ürün talep ve öneri gibi ihtiyaçlarınız için arayabilir ve Baxi klimanız için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Tamir işlemlerini büyük bir özen büyük bir gayret içerin gerçekleştiririz. Bizim tek gayemiz sizin sıcak ev ve ofis ortamlarına kavuşmanız ve mutlu bir hayat sürmenizdir. Klimanızın tamir işlemleri büyük bir gayret ve çaba ile gerçekleştirilir, en teknolojik tamir cihazları ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Baxi klima alanlarında profesyonel olan ekip arkadaşlarımızla servis ihtiyaçlarınıza yanıt vererek; arızalı, tamir gerektiren yâda bakıma girmesi gerek cihazlarınızı ilk gün performansına ulaştırmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlerde İdealtepe Baxi klima servimizle çağrı merkezimiz üzerinden irtibata geçerek, bizleri daha önceden tercih edip bundan memnun kalan müşterilerimizden olabilirsiniz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.