Göztepe Baxi Klima Servisi

Göztepe Baxi klima servisi kalitenin ve güvenin simgesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Teknik servisimiz ve Baxi uzman kadromuz, deneyimli ve uzman statüsü ile hizmet vermekte ve kaliteli başarılı çalışmaları ile Baxi klima kullanıcılar tarafından güven ve iyi bir itibar kazanmıştır. Klima teknik servisimiz ve uzman kadromuz ustalık belgesine sahip olarak en sağlam hizmetleri sunmaktadır.

Göztepe Baxi klima servisi tüm teknik ihtiyaçlarınızı profesyonel bir hizmet sistemi ile yerine getirmektedir. Göztepe Baxi klima servisimiz yapmış olduğu kaliteli işlerle ve kaliteli hizmetlerle de adını bulunduğu piyasada iyi bir biçimde duyurmuştur. Güvenilir ve kaliteli bir çalışma ile en sağlıklı en sağlam hizmetlerin adresi Göztepe Baxi klima servisi tüm deneyimi ve üstün bilgileri ile Baxi klima hizmetlerinize taliptir.

Göztepe Baxi klima servisi klima alanındaki üstün tecrübe ve uzmanlıkla klimanıza en iyi ve kaliteli hizmetler verilmektedir. Göztepe Baxi klima servisinde Baxi kalitesini daha da sağlamlaştıran klima bakım çalışması, klimanız da teknik ya da dış sebepler ile oluşan bozulmaların giderilmesi için, klima tamir çalışması ve klimanıza yapılacak olan her türlü parça değişimi işlemi için montaj çalışması hizmetleri sağlıklı ve sağlam bir biçimde verilmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak ve kaliteli bir çalışma sistemi ile klimanıza profesyonelce müdahale edilmesini istiyorsanız, hemen servisimizin çağrı merkezini arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.