Fikirtepe Baxi Klima Servisi

Fikirtepe Baxi klima servisimizin uzman çalışan personeli, klimanızda uygulanacak olan çalışmayı, oldukça hassasiyetle ve profesyonel bir çalışma ile Baxi klimanıza uygulamaktadır. Baxi klimanız için ihtiyaç duyduğunuz klima bakımı çalışmasını, bizzat sizin de gözetiminizde olarak en ince ayrıntıları ile tüm teçhizatı ile profesyonel bir şekilde Baxi klimanıza bakım hizmetini en kısa zaman diliminde yaparak öncesine göre çok daha sağlam bir biçimde size teslim ederiz.

Fikirtepe Baxi klima servisi Baxi klimanız için Klimanızın garantisi olsun ya da olmasın teknik servisimiz profesyonel ekibimiz tarafından en iyi ve en hızlı şekilde tamir bakım, montajı ve her türlü servis hizmetlerini olabildiğince en kısa sürede teknik ekibimiz üstün bir kalite ile yerine getirmektedir.

Fikirtepe Baxi klima servisi, yapmış olduğumuz hizmetler kalıcı ve kaliteli çalışmalar olmak üzere Baxi markasına en uygun hizmetler vermeye devam ediyoruz. Baxi klimanızdaki tüm arızaların giderilmesi için Baxi klimanıza uzman bir çalışma ile klimanızdaki arızayı sorunsuz olarak düzeltip onararak tamirini en iyi şekilde tamamlarız. Baxi klima bizim ek iş olarak yaptığımız değil; tek işimiz olup uzmanlık alanımızdır. Tüm iç dış tesisatı ile Baxi klimayı tam manasıyla en doğru şekilde doğru bir müdahale ile teknik hizmetlerini sağlamaktayız.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.