Fenerbahçe Baxi Klima Servisi

Fenerbahçe Baxi klima servisi, Baxi klimada tecrübeli ve uzman statüsü ile çalışan bir klima ekipmanı ile Baxi klima teknik ihtiyaçlarınızı mükemmel bir çalışma performansı ve profesyonel bir çalışma sistemi ile hizmet vermektedir.

Günümüz teknolojiyi yakından takip ederek ve bunu çalışma sistemimize ayrıca yatığımız işe en iyi ve en güzel biçimde yansıtarak bir hizmetlerimizi Baxi klima kullanıcıları için daha da yenilemekteyiz.

Fenerbahçe Baxi klima servisi olarak sizlere, kalıcı hizmeti garantili olarak sunuyoruz. Hemen çağrı hattımızı arayın. Klimanıza yerinde en iyi hizmeti en kısa sürede vererek gerçek anlamda bir teknik hizmet verelim. Ayrıcalıklı bir hizmet, ilgili ve güler yüzlü bir çalışma için bizi arayın.

Kaliteyi ve gerçek teknik servis hizmetini size en güvenli şekilde ve en kısa sürede getirelim. Fenerbahçe Baxi klima servisi yerinde en doğru en kaliteli servis hizmetlerinin verildiği adrestir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.