Esenyalı Baxi Klima Servisi

Esenyalı Baxi klima servisi klimanız için, bakım, montaj her türlü parça değişimi ve klimanızda oluşan her türlü bozulmalarda en sağlam tamir işlemini üst düzeyde bir kalite ile en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlayarak size teslim etmektedir. Esenyalı Baxi klima servisinde, birçok markada klima tamiri, montajı ve bakımı yapmaktadır. Esenyalı Baxi klima servisinde kalıcı ve sağlıklı klima hizmetleri verilerek, klimanıza kalite bakımından üstün bir hizmet sağlanır.

Baxi klima hizmetlerimiz servisimiz tarafından, Baxi klimanız üst düzeyde bir bakım işlemi ile hizmete tabi tutulur. Bilindiği gibi toz temizleyerek değil, bilhassa aksine bakım işlemi derine inme ve detaylı bir çalışma ile yapılması gereken bir işlemdir. Esenyalı Baxi klima servisimiz klima bakım işlemini, klimanıza gereken tamir ve her çeşit montaj işlemini detaylı üzerine durularak itinalı bir çalışma ile klimanıza uygulamaktadır.

Esenyalı Baxi klima servisi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve müşterilerimizin görüşlerine ve memnuniyetlerine çok önemsemekteyiz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti ve takdirleri çok önemlidir. Esenyalı Baxi klima servisi klima hizmetlerini bizzat yerinde analiz ederek en doğru çözüm ile sağlam iyi bir sonuca ulaştırır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.