Dudullu Baxi Klima Servisi

Dudullu Baxi klima servisi klimanızın ihtiyacı olan tüm teknik ihtiyaç hizmetlerini en kısa sürede üst düzey bir çalışma ile kaliteli olarak klimanıza uygulamaktadır. Dudullu Baxi klima servisi bünyesinde bulunan klima alanında deneyimli klima uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli en sağlıklı teknik hizmetleri en kısa sürede sağlamaktayız. Dudullu Baxi klima servisine, klimanız için gelen hizmet talebinin hemen ardından uzman teknik ekibimiz klimanızı yerinde analiz etmek ve tüm sorunları düzeltmek için adresinize en kısa süre içinde gelecektir.

Dudullu Baxi klima servisi klima alanında uzun yıllar hizmet vermiş olan deneyimli ve uzman bir kadro ile Baxi klima kullanıcılarına yerinde kalıcı bir kalitede hizmet vermektedir. Dudullu Baxi klima servisi ciddi bir çalışma prensibi ile ve kaliteli ve kalıcı işlere imza atarak sektörde içinde çok iyi bir seviyede teknik servis hizmetleri vermektedir.

Dudullu Baxi klima servisi alanı çok titizce çalışma isteyen bir alandır. Bu yüzden Baxi klima servisinin en büyük hedefi her zaman titizlikle çok dikkatli ve ustaca çalışmaktır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.