Çengelkoy Baxi Klima Servisi

Çengelköy Baxi klima servisi biz sizlere sadece bir telefon kadar uzağız arayın bizi en kısa zaman diliminde gelerek siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunalım. Ama gerçekten kaliteli bir şekilde onarım yapılırsa bu sizlerin hem cebini hem de yüzünü güldürür. Bu yüzden klima teknik servisinde bizim firmamız Baxi klima bu sahada ün yapmış ve kalitesiyle konuşulan firmaların başını çekmektedir.

Çengelköy Baxi klima servisi Garantiniz olsun veya olmasın arayın gelelim ve sizlere de kaliteli güvenilir bir hizmet sunalım. Çengelköy Baxi klima servisi Bizim en çok değer verdiğimiz ilkelerden biri de siz müşterilerimize karşı büyük bir dürüstlük ve güvenle çalışmaktır.

Çengelköy Baxi klima servisi olarak size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak hedef ve amaçlarımızdır. Bu nedenle son teknoloji ürünü ekipmanlar, profesyonel personel kadromuz ve işinde uzman ustalarımızla bir telefon uzağınızdayız. Bizi güvenle arayabilirsiniz ve klimanızın her türlü bakım onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.