Çekmeköy Baxi Klima Servisi

Çekmeköy Baxi klima servisi yıllardır büyük bir itina, titizlik ve gayretle Baxi klima teknik servisi olarak çalışmaktayız. Siz sevgili müşterilerimizin bizlere olan manevi desteğiyle her geçen gün daha da büyüyerek bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Çekmeköy Baxi klima servisi başarılarımızın simgesi olan şubelerimize bir diğer yeni şubemizi de Çekmeköy de açarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Çekmeköy de açmış olduğumuz Baxi klima teknik servisi siz değerli Çekmeköy halkına ve diğer bölgelerdeki saygı değer müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm gayretimizle çalışmaktayız çünkü sizler bizim için önemlisiniz.

Çekmeköy Baxi klima servisi en büyük amacı siz değerli müşterilerimizi yaptığımız işlerle memnun kılarak sizleri mutlu edebilmektir bu yüzden alanında ustalaşmış bu işi en iyi şekilde yapan ustalarla çalışmaktayız.

Çekmeköy Baxi klima servisi olarak teknolojiyi yakından takip etmekteyiz ve her gün gelişen siz değerli müşterilerimize ve klimanıza özel sistemler bir telefonla hizmetinizdedir. Belirli aralıklarla yaptırmanız gereken klima bakımını her fırsatta dile getirmekteyiz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.