Çamlıca Baxi Klima Servisi

Baxi klima servislerine en çok ihtiyaç duyulan bu yaz aylarında Çamlıca Baxi klima servisi de gecesini gündüzüne katarak müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek için çalışmaya devam ediyor.

Çamlıca Baxi klima servisi destek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ışığında şimdiye kadar yaptığımız tüm onarım ve bakımlar bizleri biz yapan en büyük güçtür.

Çamlıca klima servis ekipmanları ve kalifiye eleman seçimini ile Çamlıca Baxi klima servisi tüm klima arıza çeşitlerinde tecrübe sahibi çözüm ortağı haline gelmiştir. Neredeyse her gün onlarca müşterimizin klimasını onarıyor, yıllık bakımlarını yapıyor veya yerinde servis veriyoruz.

Günümüzde sık rastlanılan arızalara karşı Çamlıca Baxi klima servisi ekibimiz her zaman hazırlıklı şekilde sizleri ziyaret etmekte, ziyaret öncesi evde olup olmadığınızın teyidi alınmaktadır. Siz ne zaman müsait olursanız Çamlıca Baxi klima servisimiz ona göre bir zaman ayarlaması yapacak ve size gerektiği şekilde hizmet verecektir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.