Bostancı Baxi Klima Servisi

Bostancı Baxi klima servisi hizmetlerinden yararlanmak klimanızdaki sorunlar hakkında bilgi alarak uzman kişilerden danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın. Ayrıca klimanız ile ilgili bilgilenmek, güler yüzlü uzman bir kadro tarafında hizmet almak için yapacağınız tek şey, yedi gün yirmi dört saat sizlere iletişim hizmeti veren çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Sizde tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden bir telefon ile en hızlı ve en iyi şekilde yararlanın. Hemen bizi arayın ve kaliteli hizmete bir başlangıç yapın. Klimanıza yerinde en sağlıklı şekilde uzman kişilerce müdahale ederek kaliteli bir Baxi klima teknik hizmetini klimanıza verelim.

Bostancı Baxi klima servisi müşteri memnuniyetine dayanan çalışma anlayışı ile hareket etmektedir. Kaliteli işçilik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde gideriyoruz. Güveni ve kaliteyi tatmak istiyorsanız Bostancı Baxi klima servisini tercih edin. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde sınır tanımıyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun sadece bir telefon ile kaliteli işçiliği mekân, zaman sınırlaması olmadan siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz.

Bakım onarım sürecinde klimanızla ilgili sorunları sıfıra indirmek istiyorsanız, herhangi bir arıza esnasında bizimle irtibata geçiniz. Sizlere, asla pişman olmayacağınız teknik servis hizmetleri sunmaktayız.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.