Atalar Baxi Klima Servisi

Atalar Baxi klima servisi klimanızın garantisi olsun ya da olmasın Atalar Baxi klima servisi tarafından en iyi ve en hızlı şekilde tamir bakım montajı ve her türlü hizmetler profesyonelce çalışarak Baxi klima kullanıcılarına verilmektedir. Baxi klima servisimizin, çağrı merkezi sizler için yedi gün yirmi dört saat müşteri iletişim hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Hizmetlerimizden yaralanmak, klimanıza iyi bir hizmet güvenilir bir kalite ile müdahale edilmesi için, Baxi klima servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayın. Müşteri iletişim operatörümüz sizi en iyi şekilde bilgilendirecek ve Baxi klimanız ile ilgili arızaları hemen anlayıp anında Baxi klima uzman miz ile analiz edip sizi bilgilendirir.

Atalar Baxi klima servisi, Baxi klimanızın için, klima bakımı, klima da gerekli olan her türlü parça değişimi ve her türlü teknik montaj çalışmaları ve ayrıca her türlü arızalanmalarda tamir çalışmaları ile en iyi en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Atalar Baxi klima servisi Baxi klimanız için gerekli olan her türlü teknik hizmetleri sizler en çabuk şekilde getirmekte ve en hızlı biçimde en doğru kararla iyi bir çözüm ile kaliteli bir şekilde sonlandırmaktadır. Baxi klima iç tesisatı ve teknik yapısı gereği tecrübeli ve usta kişilerce müdahale edilerek müdahale edilmesi gereken bir teknolojik üründür. Bu bakımdan klimanızın montajını, bakımını ve tamir işlemini yapacak kişi ve kişilerin Baxi klima da tecrübeli ve bilgili olmaları çok önemli bir konudur.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.