Acıbadem Baxi Klima Servisi

Acıbadem Baxi klima servisimiz her geçen gün siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkilerle büyümeye devam ediyor. Acıbadem Baxi klima servisimizle daha da büyüdük ve sizlere daha iyi hizmet vermek için ağımızı genişlettik.

Acıbadem Baxi klima servisi hizmet ağımızı genişlettik çünkü bizler sizlere her zaman daha hızlı daha kaliteli ve daha güvenilir bir hizmet vermenin amacındayız. Kurulduğumuz günden beri hep sizlere daha iyi bir hizmet verme için uğraştık şimdi kurmuş olduğumuz şubelerimizle hizmet ağımızı daha da genişleterek sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz.

Acıbadem Baxi klima servisi çalışan tüm elemanlarımız bu alanla ilgili çok iyi yetişmiş alanlarında deyim yerindeyse en iyi ustalardır. Ustalarımız çok büyük bir titizlik ve dikkatle çalışmaktadır. Çünkü biz Baxi klima olarak hedefi siz değerli müşterilerimizin her zaman takdirini ve memnuniyetini kazanabilmektir.

Acıbadem Baxi klima servisi servisçiliği gerçekten çok büyük bir itina ile çalışmaktadır. Gerektiren çok mühim bir sahadır çünkü klima tamiratındaki en küçük hatalar bile çok büyük hayati risklere sebep olmaktadır. Bizlerde üstümüze düşeni en iyi şekilde yapabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.