Küçükbakkalköy Klima Servisi

Küçükbakkalköy klima servisi klimanızın daha verimli çalışması, maksimum performans göstermeleri ve sağlıkla alakalı sorunlara en iyi şekilde engel olabilmeleri için klimanın yılda minimum 2 defa düzenli olarak yapılması gerekir.

Küçükbakkalköy klima servisi bakım hizmetini kullanıcılarına sunan ekibimiz, en iyi bakım hizmetini en ucuz fiyatlarla sunuyor . Klimaların uzun mühlette sorun çıkarmaması, sağlıkla ilgili sorunlar oluşturmaması, görsel açıdan daha iyi konumlandırılması ve azami verim ve performans ile çalışması için elzem olan doğru klima montajı hizmetini kullanıcılarına en hızlı şekilde sunan, Küçükbakkalköy klima servisi montajı konusunda çözümlemeleri ve bilirkişi hizmet anlayışı ile kullanıcılarının yanında yer alıyor.

Klima bakım sırasında klimanın sadece temizliği yapılmaz, yıpranmış parçalar tespit edilerek klimanızın daha büyük bozulma yaşaması önlenir. Bakımlı bir klima % 20 le re varan enerji tasarrufu sağlar. Küçükbakkalköy klima servisi, olarak montaj konusunda size biraz bilgi vereceğiz. takılacak olan yer ev ofis büro fabrika vs. gibi yerlerde klima montajı yapılmadan önce iyi bir şekilde keşif yapılmalıdır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.