Kayışdağı Klima Servisi

Kayışdağı klima servisi yükselen servis görevi grafiği ile birlikte yeni işlerinde yeni kullanıcılarına en iyi görevi verme arzusu ile gün geçtikçe daha da çok çalışmaktadır. Güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmet. Kayışdağı klima servisi güvenilir emin ellerde…

Kayışdağı klima servisi görevini İstanbul'un her yerine en ucuz fiyatlarla sunarken, klima hizmetini 7 gün 24 saat müşterilerine ulaştırarak kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Kayışdağı klima servisi  hayatın hızlı işleyen bu sorun içinde kendi içinde çözümler üreterek kullanıcılarının istifadesine sürmeyi başarır. Kayışdağı klima servisi klima çalıştığı zaman ortama hükmetmelidir.

Kayışdağı klima servisi klimada oluşabilecek teknik sorunlara ve arızalara teknik ekibi ile en profesyonel yaklaşımlar ve son teknolojik imkânlar ile cevap vererek klima onarım hizmetini sağlayan, klima ekibimiz oluşan teknik problemlere ve bozulmalara en hızlı şekilde cevap veriyor. Kayışdağı klima servisi, haftanın 7 günü, becerikli ile hizmet sunarak adım eminlerle yoluna devam ediyor. Görev konusunda da uzman ekip, kaliteli bir servisle kullanıcılarına uzun zamandır değişik görevler sunuyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.