İçerenköy Klima Servisi

İçerenköy klima servisi onarım servisinin önemi her geçen gün değişen ömür şartları bağlantılı artmaktadır. Klimanın periyodik bakımları zamanında yapılmayan klimanın size vermesi gereken huzur yaşam ortamı yerine mikrop çoğaltım makineleri durmuna gelerek sağlığınıza ziyan eden ortam yaratabilmektedir. Çok fazla ücretler vererek sahip olduğu klimanın usta olmayan ellerle onarılmaya çalışılması sizin için daha ağır ücretler olmasına sebep olabilir.

İçerenköy klima servisi bu nedenlerden dolayı her klimanın rastgele her servise tamir ettirilemez ve bu yolla verim alınamaz. Tamir bakım ve montaj hizmeti verdiğimiz markalar ve kapasiteleri her marka için geçerlidir.

İçerenköy klima servisi klima montajında yer taşınma ve de-montajında soğutma ve ısıtmayı engelleyen sorunlarda gaz kaçağı durumunda aletin kendi özelliğine uygun gaz dolumu için klima servis hizmetlerinden faydalanmanız cihazınızın kullanım ömrünü olumlu etkileyecektir.

İçerenköy klima servisi her cins gaz şarjının her çeşit klimaya rölantiyle çalışma kazandırmayacağını bilmeniz sizi aynı sorunla birkaç defa uğraşmaktan kurtaracaktır. Her çeşit ve klimanın ihtiyacı olan gaz cinsleri İçerenköy klima servisi bulabilirsiniz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.