Esatpaşa Klima Servisi

Esatpaşa klima servisi bakım onarım ve montaj servisi servis hizmetlerindeki bilgi ve becerileriyle hizmetlerini aşağıda yazılı marka ve modeller üzerinde yoğunlaştırarak rekoru kırılamayan bir liderlik misali sergilemektedir. Esatpaşa klima servisi onarım ve montajlarında kullandığı yedek parçaların güvenine dayanarak 1 yıllık garanti sağladığı gibi fiyat çizelgelerini ülkenin sosyal ekonomik şartlarını düşünerek hazırlamakta tenzilat kampanyalarından müşterilerini her mevsimde faydalandırmaktadır.

Esatpaşa klima servisi onarım servisi hiçbir marka ve çeşit tefrik yapmadan her klimanın onarım bakım ve montajını yapabilecek vukuf teknoloji tecrübe ve ekipmanlarına malik olarak ömür ortamınızda kaliteyi sürdürmeniz için her an hazırdır. Esatpaşa klima servisi her marka klimanın ayrı teknolojik özelliklere sahip olduğu gibi her markanın farklı modelleri de ayrı ayrı özellikle kapasite ile faydalanma huylarına göre hizmet vermektedir.

Esatpaşa klima servisi periyodik klima bakımları kesinlikle anti bakteriyel ortamı sizin için sağlayacağı gibi ferah ve gönenç ömür koşulu sağlayacaktır. Uzun ömür kalitesinde epeyce sabit bir halde yer alamaya başlayan klimanın kullanım kolaylığı geniş ölçüde süreli bakımlarının özenerek yapılmasına bağlıdır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.