Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi Anadolu yakasının her bölgesinden bir telefonla kolayca ulaşılabilen klima servis, kullanıcılarına her konuda aydınlatıcı bilgiyi, ilk telefon görüşmesinde veriyor. Ataşehir klima servisi teknolojisi ve çalışma cihazları hakkında geniş bilgi birikimine sahip olan ekibimiz, bu konuda gerekli tüm aygıtlara malik olduğundan, onarım için gerekli teknolojik aygıtları, hem yerleşik atölyesinde hem de mobil servis araçlarında bulundurabiliyor.

Ataşehir klima servisi her marka klima için ayrı parça temininde hiçbir sorun çekmeyen klima servis, onarımlarının garantisini belirlemek için, yapılan işlemlerde bir yıl garanti uygulayarak, aynı zamanda müşteri güvenini de kazanıyor. Marka ve model ayırımı yapmaksızın, bütün klimaların bakım ve onarımlarını gerçekleştiren bizler, bu hizmeti, konusunda uzmanlaşmış elemanları ile yerine getiriyor.

En yüksek verim ve yararı sağladığı halde, belirli bir süre sonra arızalanan klimanın bakım, onarım ve yeniden montaj işlemlerini Ataşehir klima servisi, bilgi, beceri ve itina ile yerine getiriyor. Klima cihazı genel kurallara uygun olarak kullanıldığı sürece kullanıcılarına uzun yıllar hizmet verebilen klima ürünleri, çok fazla sorun yaratmadan, külfet ve taşıma zorlukları getirmeden, is, pas, duman çıkarmadan, özellikle havayı temizleyerek güzel bir ortam sağlayarak kullanılabiliyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.